Zoeken

Mohammedia: overspelige gemeentevoorzitters op heterdaad betrapt

- Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Twee gemeentevoorzitters in de regio van Mohammedia zijn dinsdag gearresteerd en in bewaring gesteld na samen in een appartement te zijn betrapt.

Volgens Assabah onderhielden de gemeentevoorzitter van Fdalate en de gemeentevoorzitster van Oulaid Ali Toualaa een overspelige relatie. De politie was op de hoogte gebracht door de vrouw van de gemeentevoorzitter van Fdalate.

Beiden probeerden na te zijn betrapt hun vrijheid te onderhandelen, tevergeefs. Op bevel van de procureur des konings bij de rechtbank van eerste aanleg in Mohammedia werden ze alle twee in bewaring gesteld.

Tijdens hun verhoor vertelden de twee aan de politie dat ze samen in het appartement waren om de situatie van hun gemeenten te bespreken. De echtgenoten van beide gemeentevoorzitters weigeren hun klacht in te trekken, wat betekent dat ze een strenge celstraf riskeren.

Lees meer

Imam met minnares betrapt in Marokko

Een imam in de regio van Safi in Marokko is eerder deze week door de politie gearresteerd voor overspel.

Populaire zanger leidde dievenbende in Marokko

Een populaire zanger in Mohammedia stond aan het hoofd van een dievenbende die eerder deze week door de politie werd opgerold.

Pedofiele imam op heterdaad betrapt in Temara

Een imam van rond de vijftig werd enkele dagen geleden in een moskee bij Temara gearresteerd voor pedofilie.

Marokko: 15 gemeentevoorzitters gestraft voor corruptie

Een vijftiental gemeentevoorzitters verdacht van corruptie en overtredingen van de wet, zijn in Marokko door het ministerie van Binnenlandse zaken gestraft.

Koninklijke woede dreigt voor gemeentevoorzitters

Marokko werd enkele weken geleden opgeschud door twee politieke aardbevingen waarbij meerdere ministers en bijna 200 overheidsagenten en plaatselijke verantwoordelijken werden...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team