Zoeken

Marokkaan maanden dood in zijn woning in Frankrijk

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Een 47-jarige Marokkaan is dood aangetroffen in zijn woning in het Franse Solliès-Pont. Autopsie wees uit dat de man meer dan drie maanden geleden is overleden.

De deur van het appartement was door een slotenmaker geopend in aanwezigheid van een gerechtsdeurwaarder die beslag kwam leggen op de spullen van de veertiger na verschillende onbeantwoorde brieven.

Het slachtoffer lag op zijn zetel met een deken op zich. Hij zou een natuurlijke dood zijn gestorven. Een onderzoek zal worden verricht om zijn identiteit te bevestigen.

Volgens Franse media woonde de man alleen. De buren zouden niets hebben gemerkt behalve dat zijn brievenbus vol zat. "We zagen hem soms. Mijn man bracht hem meerdere keren inkopen. Maar we hadden hem al een jaar, misschien twee, niet meer gezien. Het was een heel discreet iemand die niet sprak.", vertelde een buurvrouw.

Lees meer

Vermiste Franse Marokkaan dood teruggevonden in Tanger

Mohamed Abslama werd sinds 27 april vermist. De Franse Marokkaan uit Sorgues was op het moment van zijn verdwijning op vakantie in Tanger.

Marokkaan redt bejaard koppel uit brandend huis in Italië

Een Marokkaan heeft in het Italiaanse Castagnaro een heldendaad verricht door een bejaard koppel uit een brandend huis te halen.

Marokko: jonge journaliste drie dagen na trouwfeest dood aangetroffen (video)

Hajar Adlouni Alami was nog maar drie dagen getrouwd toen haar levenloos lichaam in een appartement in Casablanca werd teruggevonden.

Marokkaan met hamer doodgeslagen in Algerije

Een Marokkaanse onderdaan is vrijdag dood aangetroffen in Tiaret, in het centrum van Algerije.

Frankrijk: dakloze Marokkaan op verdachte wijze omgekomen

Het lichaam van een Marokkaanse man is eerder deze week door de Franse politie in een woning in Rennes aangetroffen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team