4 juli 2020 - 18:10 - Economie
Royal Air Maroc zit diep in de schulden. De Marokkaanse luchtvaartmaatschappij had het voor de coronavirus pandemie al moeilijk. De gevolgen van de coronacrisis zijn catastrofaal.
Naast het ontslag van 858 personeelsleden en de verkoop van een twintigtal vliegtuigen zal Royal Air Maroc ook meerdere vluchten definitief schrappen.
Donderdag werd tijdens een vergadering van de directie van Royal Air Maroc besloten om niet meer naar Athene, Wenen, Boston, Miami, Sao Paolo, Rio de Janeiro, Stockholm, Kopenhagen, Beiroet, Amman, Tsjaad en Angola te vliegen.
Al deze luchtroutes zijn volgens Royal Air Maroc niet winstgevend genoeg. De luchtvaartmaatschappij werkt nu aan een vrijwillig vertrekplan voor medewerkers ouder dan 57 jaar.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Oneerlijke Concurrentie? Europa klaagt over Marokkaanse avocado-import
Marokko pompt honderden miljarden in transformatie
Doorbraak in Marokkaans gasproject in Tendrara
Grote Zwitserse groep vestigt zich in Marokko
Marokko zoekt LNG-terminal voor Nador West Med
Export watermeloenen naar EU, Marokko verliest
Woede in Casablanca om peperdure waterrekening
Sluiting B.Laban-winkels in Egypte door schadelijke bacterie: volgt Marokko?