7 februari 2021 - 18:40 - Marokko
De Marokkaanse kickbokser Hicham Mallouli, de bekend staat onder de bijnamen "Bruce Lee" en "Supercop" , heeft kickbokskampioen Rico Verhoeven op sociale media uitgedaagd voor een gevecht. Hij zegt wraak te willen nemen voor het verlies van de Marokkaans-Nederlandse kickbokser Tarik Khbabez, die het afgelopen zaterdag moest afleggen tegen Verhoeven tijdens een Glory-toernooi in Rotterdam.
Hoewel Hicham Mallouli probeert om Verhoeven op alle mogelijke manieren te provoceren, zal hij waarschijnlijk achteraan aan moeten sluiten in de rij kickboksers die zich willen meten met de Nederlandse zwaargewichtkampioen. Zo hebben Gökhan Saki, Alex Pereira en Badr Hari al aangegeven graag met Verhoeven de ring in te willen stappen.
De enige reactie die de voormalige politieagent Hicham Hicham Mallouli tot nu toe heeft gekregen van Verhoeven op sociale media is "Stop met het sturen van deze onzin".
Hicham Mallouli staat in Marokko niet alleen bekend om zijn kwaliteiten in de ring. Hij is ooit veroordeeld tot een jaar gevangenisstraf voor mishandeling en een poging tot verkrachting. Na zeven maanden in de gevangenis te hebben doorgebracht is hij alsnog vrijgesproken.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk