20 maart 2024 - 15:00 - Marokko
Op 1 juli opent Virgin Limited Edition, van de Britse miljardair Richard Branson, zes nieuwe riads in het iconische Kasbah Tamadot hotel, aan de voet van het Atlasgebergte in Marrakech.
De zes riads, elk met drie slaapkamers, bieden plaats aan maximaal 10 personen. Elke kamer heeft een eigen badkamer, woonkamer en terras. Op het dak van de riads bevindt zich een tentsuite met een jacuzzi. Alle riads beschikken ook over een eigen zwembad, meldt Maghreb Intelligence.
Lees ook: Aardbeving Marokko: miljardair Richard Branson biedt persoonlijk hulp in dorpen
De interieurs zijn ontworpen in traditionele Marokkaanse stijl, met meubels gemaakt door ambachtslieden uit de lokale gemeenschap met steun van het Kasbah Tamadot hotel (zachte bries in het Berbers) via de Eve Branson Foundation.
Lees ook: Droom riads: Richard Branson combineert luxe en Marokkaans ambacht
Na een gedeeltelijke sluiting na de aardbeving van 8 september 2023, heropent Kasbah Tamadot op 15 oktober 2024 volledig. Vanaf 1 juli kunnen gasten en bezoekers in de regio alvast terecht in het gloednieuwe restaurant Asayss, waar ze kunnen genieten van Marokkaanse en internationale gerechten bereid met verse producten uit de moestuin van het hotel.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Stranden Al Hoceima gekaapt, autoriteiten machteloos
Marokkaanse politici verdacht van landroof
Woede om plotselinge stijging schoolgeld in Marokko