Zoeken

Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)

12 juli 2025 - 23:30 - Marokko

©

De procureur des Konings bij het Hof van Beroep in Fez heeft afgelopen vrijdag de voorlopige hechtenis bevolen van drie personen. Zij worden verdacht van afpersing en het illegaal opleggen van betalingen aan weggebruikers die toegang wilden tot het toeristisch complex Aïn El Ouali, gelegen in de regio Sidi Harazem.

Deze beslissing volgt op de verspreiding van een video waarin te zien is hoe een slagboom op een toegangsweg naar de locatie is geplaatst. In de beelden eist een gemaskerde man vijf dirham van een motorrijder om hem doorgang te verlenen.

Lees ook: Bedreigingen en oplichting op Marokkaanse snelwegen

Na de publicatie van de video heeft de Koninklijke Gendarmerie in Sidi Harazem de drie verdachten gearresteerd en de eerste verhoren afgenomen. Het bevoegde parket heeft echter besloten de verdere procedure over te dragen aan de Koninklijke Gendarmerie van Fez, die belast is met een diepgaander onderzoek. De drie personen zullen na hun hechtenis worden voorgeleid aan het parket voor verdere vervolging.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team