Zoeken

Resultaat wedstrijd Marokko - Oeganda 0-1

11 november 2011 - 23:58 - Sport

Geschreven door Laila A.

Oeganda heeft Marokko verslagen vrijdag 11 november in de Grote stadion van Marrakech. Deze vriendschappelijke wedstrijd, gespeeld tijdens de LG Cup-competitie, eindigde op een score van 1-0 voor Oeganda.

Een zeer teleurstellende resultaat voor de Atlas Leeuwen die zich voorbereiden op de Afrika Cup (21 januari-12 februari 2012). Een bittere voorsmaak voor de selectie die tijdens de ACN-2012 moet spelen tegen Gabon, Niger en Tunesië.

De Atlas Leeuwen zullen op zondag 13 november om 18u45 GMT (19u45 in Nederland en België) een vriendschappelijke wedstrijd tegen Kameroen spelen voor de LG Cup. De match is live te zien op tv-zender Arryadia.

Lees meer

Wedstrijd Marokko - Tunesië vandaag

Marokko speelt vandaag, maandag 23 januari, tegen Tunesië in Libreville, Gabon, voor de eerste ronde van groep C in de Afrika Cup 2012.

Amine-Lecomte Addani weigert selectie Marokko

De Marokkaanse doelman van de Qatarese club Lekhwiya, Amine Lecomte-Addani, neemt niet deel aan de LG Cup in Marrakech van 11 tot 13 november.

Afrika Cup U23: Marokko - Nigeria 1-0

Jong Marokko heeft Nigeria verslagen met 1-0 zaterdag 26 november in het nieuwe stadion van Tangier bij de openingsmatch van de Afrika Cup onder de 23 jaar.

Resultaat wedstrijd Marokko - FC Basel 0-0

De Atlas Leeuwen hebben op woensdag 18 januari tegen de Zwitserse FC Basel gespeeld ter voorbereiding van de Afrika Cup 2012. De wedstrijd eindigde op een nul score 0-0 na 50...

Resultaat wedstrijd Marokko - Tunesië 1-2

Marokko startte de Afrika Cup 2012 met een nederlaag 1-2 tegen Tunesië, maandag in Libreville, Gabon.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team