Lalla Soukaina vierde woensdag trouwfeest in Rabat
Het trouwfeest van Lalla Soukaina en Mehdi Regragui werd woensdag in Rabat gevierd. Fouad Filali, vader van Lalla Soukaina, woonde het feest niet bij.
- België
Rachida werd geboren in Hasselt, trouwde met een echte Limburger en heeft twee schatten van kinderen. Alleen haar naam en haar huidskleur verraden dat haar wortels elders liggen. We volgen Rachida naar Marokko, het land dat haar ouders tientallen jaren geleden achterlieten om in België te komen werken en wonen. Drie generaties onderweg.
Rachida, haar moeder Izza, haar man Bruno en de kinderen Dunia en Dries. Allemaal samen in een busje. Van Hasselt naar Tanger en nog veel verder. Een nostalgisch reisverhaal, een verhaal van 50 jaar migratie. Op dinsdag 10 juni om 20.40 u. op Canvas.
Reis naar Marokko is een documentaire van Majd Khalifeh en Senne Dehandschutter, geïnspireerd door de interculturele vzw Nakhla, over drie generaties van een Vlaams-Marokkaanse familie die samen een traditionele zomerreis naar Marokko maken.
Lees meer
Het trouwfeest van Lalla Soukaina en Mehdi Regragui werd woensdag in Rabat gevierd. Fouad Filali, vader van Lalla Soukaina, woonde het feest niet bij.
Casablanca krijgt een primeur. De eerste Belgische school in het land opent er haar deuren in september dit jaar.
Rachida Lamrabet is een Belgische schrijfster van Marokkaanse afkomst, geboren in 1970.
Maak kennis met Rachida, taxichauffeuse in Salé. Rachida, bijgenaamd de Iron Lady, vertelt over haar ’mannenberoep’ die ze zelf als een passie beschouwt.
Eve Branson, moeder van de Britse miljardair Richard Branson, heeft er via haar stichting voor gezorgd dat een groepje tandartsen uit Liverpool kinderen in de Marokkaanse Rif...