20 april 2012 - 17:37 - Marokko
"De Gerechtigheid en Ontwikkeling Partij regeert in Marokko op orde van Amerika", aldus Mohammed Ziane, leider van de Marokkaanse Liberale Partij (PML) dinsdag.
Mohammed Ziane legde op Luxe Radio uit dat de VS schat dat tegen 2020, alle Arabische landen bestuurd zullen zijn door islamisten. Volgens hem ondersteunt Amerika de islamitische regeringen enkel om het terrorisme tegen te gaan.
Ook zou de VS besloten hebben dat als moslimvolkeren islamistische partijen willen, zij dit recht moeten hebben. Ook moeten deze partijen geholpen worden om de armoede te bestrijden in de Arabische wereld.
Voormalig minister voor de mensenrechten in de regering-Filali (1995-1996), is Mohammed Ziane, 69, advocaat in Rabat sinds 1971.
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen