Zoeken

Ramadan Marokko: 200 ton bedorven voedsel in beslag genomen

18 juni 2016 - 21:20 - Economie

Geschreven door Laila A.

Sinds het begin van de Ramadan heeft de Marokkaanse warenautoriteit ONSSA beslag laten leggen op ruim 205 ton bedorven voedsel. Dat is 0,6 procent van alle gecontroleerde voedsel in het land.

Volgens de overheidsdienst werd onder meer 33 ton vlees, 85 ton vis, 55 ton zuivelproducten, bijna 3000 eieren, 8 ton dadels en gedroogde vijgen en 5 ton frisdrank in beslag genomen.

De dienst voerde in de eerste tien dagen van de Ramadan controles uit op ruim 33.000 ton voedingsmiddelen tijdens 5459 inspectiebezoeken.

Ook bij de grenzen werden strenge controles uitgevoerd op 68.000 ton ingevoerd voedsel. Daarvan werd 25 ton dadels en 7 ton zuivelproducten geweigerd.

Lees meer

Marokko weigerde tijdens de zomer de invoer van 119 ton voedsel

In de zomerperiode heeft de Marokkaanse voedsel- en warenautoriteit na controle de invoer van 119 ton voedingsmiddelen geweigerd.

Ramadan 2017: 233 ton ongeschikt voedsel vernield in Marokko

Ramadan is niet bepaald een rustige maand voor de Marokkaanse warenautoriteit ONSSA. Tijdens het vasten werd 233 ton voedsel ongeschikt voor consumptie vernietigd.

Marokko: 93 ton bedorven voedsel vernietigd sinds begin Ramadan

In de eerste veertien dagen van de maand Ramadan werd 93 ton bedorven voedsel in beslag genomen en vernietigd in Marokko

Ramadan: 4,5 ton bedorven voedsel vernietigd in Tanger-Tetouan-Al Hoceima

In de regio Tanger-Tetouan-Al Hoceima werd in de tien eerste dagen van de maand Ramadan ruim 4,5 ton bedorven voedsel in beslag genomen.

Ruim 300 kilo bedorven voedsel in beslag genomen in Taounate

Sinds het begin van de Ramadan werden in Taounate 292 kilo bedorven voedingsmiddelen in beslag genomen en vernietigd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team