31 maart 2024 - 11:00 - Economie
Porsche heeft een nieuwe vestiging geopend in Tanger. Het is de derde vestiging van Porsche in het koninkrijk, na Casablanca en Marrakech.
De nieuwe locatie, RA Motor genaamd, is strategisch gekozen om dichter bij de klanten in het noorden van Marokko te zijn. De vestiging heeft een showroom voor zes modellen, een werkplaats van 815 m² en een Carrera Café voor klanten. Ook is er een speciale service voor elektrische modellen.
Lees ook: Autoverkopen in Marokko: Porsche blijft groeien
"We zijn trots om ons netwerk in Marokko uit te breiden en onze klanten dichter bij de Porsche-ervaring te brengen", zegt Sébastian Poncet, directeur van Porsche in Marokko.
Ali Rgubi, President van de holding Al Maghribia Lil Lstitmar, voegt toe: "De opening van deze showroom is een belangrijke stap voor ons. We zijn trots om Porsche aan ons portfolio toe te voegen."
Lees ook: In Marokko worden wekelijks 10 Porsches en 2 Jaguars verkocht
"Tanger is een belangrijke stad in Marokko en we zijn blij dat we hier nu een vestiging hebben", zegt Ralph Uhlmann, Directeur Netwerkontwikkeling en Klantrelaties bij Porsche Middle East. "We verwachten dat deze showroom een groot succes zal worden."
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Marokko kiest voor nieuw belastingstelsel
Royal Air Maroc floreert, Air Algérie blijft achter
Chinese auto-invasie in Marokko baart zorgen
Marokko’s kostelijke strijd om oogsten te redden
Russische diesel via Marokko naar Spanje gesmokkeld
Slim belasting besparen op je woning in Marokko
Emirates werft massaal cabinepersoneel in Marokko
Hollands groen verovert Marokko!