15 september 2024 - 13:50 - Marokko
De politie van Tiznit heeft binnen 24 uur twee verdachten opgepakt voor een serie auto-inbraken gericht tegen toeristen. De arrestaties volgden op de aangifte van een buitenlandse toerist wiens tas was gestolen uit zijn auto, die geparkeerd stond voor zijn hotel in Tiznit.
De politie reageerde snel op de aangifte en startte een onderzoek. Door middel van technisch onderzoek en informatie van getuigen kwamen ze de twee verdachten van 28 en 34 jaar oud, op het spoor. Beiden waren al bekend bij de politie.
Lees ook: Toeristen slachtoffer brutale straatroof in Marrakech
Bij de arrestatie werd de gestolen tas met al zijn inhoud, inclusief geld en documenten, teruggevonden. Ook werd een motorfiets in beslag genomen die mogelijk gebruikt werd bij de overvallen.
Lees ook: Gezin beroofd in luxehotel Nador
De twee verdachten zitten vast en het onderzoek is nog gaande onder leiding van het Openbaar Ministerie. De politie hoopt zo meer duidelijkheid te krijgen over de precieze omstandigheden van hun misdrijven.
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Vrouw valt dood in casino Tanger, parket eist onderzoek
Marokko onderzoekt verdacht bedrag van 100 miljoen dirham
Hond veroorzaakt ongeval: gezin sleept Marokkaanse snelwegen voor de rechter
Marokkaanse koopt in Franse onderzeeërs
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten