1 september 2024 - 12:10 - Marokko
Een gezin dat vakantie vierde in een bekend hotel in Nador is overvallen. De diefstal vond plaats terwijl de slachtoffers aan het lunchen waren.
Het gezin verbleef afgelopen weekend in een suite van het hotel. Toen ze terugkwamen van de lunch, ontdekten ze dat er diverse spullen waren verdwenen. Onder de gestolen items bevonden zich een tas met kleding, identiteitsbewijzen, een bankpas, een zakelijke kaart, een rijbewijs, een laptop, sportschoenen, een camera, een telefoon, medicijnen, sleutels en andere persoonlijke bezittingen.
Lees ook: Nador onder vuur na TikTok over intimidatie toeristes (video)
Het slachtoffer meldde de diefstal bij de receptie van het hotel. Het hotelpersoneel beloofde contact op te nemen met de verantwoordelijke voor de kamers. Na lang wachten en aandringen van het slachtoffer om de camerabeelden te bekijken, besloot hij de politie te bellen. De politie kwam ter plaatse en constateerde de diefstal.
Lees ook: Toeristen in Nador aangevallen door agressieve taxichauffeur
Het slachtoffer heeft aangifte gedaan en eist een schadevergoeding en de teruggave van zijn gestolen bezittingen. Hij vindt ook dat de directie van het hotel officieel excuses moet aanbieden voor dit incident. Volgens hem schaadt dit incident de toeristische sector in Marokko en het gevoel van veiligheid in de stad en de regio.
Marokkaanse steden verslaan concurrentie in prestigieuze ranking
Goed nieuws voor Marokkanen: historisch lage prijzen voor olijfolie
Snelle boten, slimme bendes en arme jongeren: zo werkt de drugshandel Marokko-Spanje
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Marokko betrapt Algerijnen met valse paspoorten
Onbekende ziekte doodt schapen en geiten in Marokko
Marokkaanse steden verslaan concurrentie in prestigieuze ranking
Goed nieuws voor Marokkanen: historisch lage prijzen voor olijfolie
Snelle boten, slimme bendes en arme jongeren: zo werkt de drugshandel Marokko-Spanje
Marokko betrapt Algerijnen met valse paspoorten
Onbekende ziekte doodt schapen en geiten in Marokko
Marokko in nieuwe Arabische "NAVO"-strijdmacht?
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Ryanair’s geheime wapen voor recordwinsten? Vluchten naar Marokko