11 juli 2011 - 17:00 - Marokko
De Britse ambassadeur in Marokko, Timothy Morris, bracht vorige week een bezoek aan de vereniging "Blijf van mijn kind af" in Agadir. De diplomaat wou weten of de NGO open dossiers bezat betreffende de betrokkenheid van Britse toeristen in seksuele zaken in de regio.
De regiomanager van de NGO vertelde Timothy Morris dat buitenlanders die betrokken zijn bij pedofiliezaken en seksueel misbruik van kinderen, voornamelijk Fransen, Duitsers en Spanjaarden waren.
Ook vertelde ze de ambassadeur dat haar vereniging geen hulp krijgt van het ministerie van Sociale Ontwikkeling, ondanks de aanzienlijke inspanningen van de NGO en de zaken die deze ondersteunt, waaronder de zaak van een oud Franse minister betrokken bij pedofiele orgiën in Marrakesh.
Timothy Morris beloofde de NGO persoonlijk minister Nouzha Skalli hierover aan te spreken en zei daarbij dat zijn ambassade openstond aan de NGO.
Zijn droom? Marokko vertegenwoordigen op de Olympische Winterspelen
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Trucs van dieven die je moet kennen als je via Spanje reist
Marokkaanse gepensioneerden mogen maximaal drie maanden naar Marokko
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Yassine zoekt stage: van 800 afwijzingen naar viraal succes
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters
Polisario antwoordt aan Koning Mohammed VI
Marokko en Portugal in gesprek over stroomkabel
Legale cannabis in Marokko "niet om coffeeshops te openen!"
Oplichter steelt luxe Mercedes met slimme truc in Tetouan
ToxicPanda-malware steelt bankgegevens in Marokko