Zoeken

Opnieuw aardbeving in Al Hoceima en Nador

- Marokko

Geschreven door Laila A.

De regio’s van Al Hoceima en Nador werden woensdagavond opnieuw getroffen door een aardbeving met een kracht van 4,1 op de Schaal van Richter.

De Marokkaanse geologische dienst meldt dat de aardbeving om 21:27 uur Marokkaanse tijd in zee voor de kust van Marokko plaatsvond.

Twee andere bevingen van 3,4 en 3,7 werden eveneens voor de kust van Al Hoceima en Nador om 20:12 en 22:33 uur gemeten volgens de dienst.

Begin vorige week werd in de Middellandse zee tussen Marokko een Spanje een aardbeving met een kracht van 6,1 gemeten. De aardbeving en tientallen naschokken werden in het noorden van Marokko en het zuiden van Spanje gevoeld.

Lees meer

Aardbeving van 5,8 voor Marokkaanse kust

Voor de kust van Nador en Al Hoceima is dinsdagochtend een nieuwe aardbeving met een kracht van 5,8 op de schaal van Richter gemeten.

Opnieuw aardbevingen gemeten voor kust Al Hoceima en Nador

Het noorden van Marokko is zaterdag opnieuw opgeschrikt door twee aardbevingen. De schokken hadden een kracht van 5,3 en 5,1 op de schaal van Richter.

Opnieuw aardbeving in Al Hoceima

In Al Hoceima is in de nacht van zondag op maandag een nieuwe aardbeving waargenomen. De beving had een kracht van 4 op de schaal van Richter.

Opnieuw aardbeving in Nador gevoeld

In de regio van Nador werd gisterennamiddag opnieuw een aardbeving met een kracht van 4,9 op de schaal van Richter gemeten.

Opnieuw zware aardbeving in noorden Marokko

Het noorden van Marokko is maandagochtend opnieuw getroffen door een zware aardbeving met een kracht van 5,4 op de Schaal van Richter. Dat meldt de Spaanse geologische dienst in...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team