Opnieuw aardbeving in Al Hoceima
In Al Hoceima is in de nacht van zondag op maandag een nieuwe aardbeving waargenomen. De beving had een kracht van 4 op de schaal van Richter.
17 maart 2016 - 10:30 - Marokko
In het noorden van Marokko is woensdagnamiddag opnieuw een aardbeving gemeten. Dat meldt het nationaal geofysisch instituut.
De beving met een kracht van 5,1 op se schaal van Richter werd om 16:27 Marokkaanse tijd voor de kust van Al Hoceima en Nador geregistreerd.
Volgens persagentschap MAP zorgde de beving voor paniek in scholen in de regio van Al Hoceima en Driouch. Enkele leerlingen werden naar het ziekenhuis gebracht "waar ze de nodige zorgen kregen". Allen mochten dezelfde dag al terug naar huis.
Lees meer
In Al Hoceima is in de nacht van zondag op maandag een nieuwe aardbeving waargenomen. De beving had een kracht van 4 op de schaal van Richter.
Voor de kust van Nador en Al Hoceima is dinsdagochtend een nieuwe aardbeving met een kracht van 5,8 op de schaal van Richter gemeten.
Het noorden van Marokko is maandagochtend opnieuw getroffen door een zware aardbeving met een kracht van 5,4 op de Schaal van Richter. Dat meldt de Spaanse geologische dienst in...
Het noorden van Marokko is zaterdag opnieuw opgeschrikt door twee aardbevingen. De schokken hadden een kracht van 5,3 en 5,1 op de schaal van Richter.
In de regio van Agadir en Inezgane is maandagochtend een aardbeving gemeten. Dat meldt het Marokkaans geofysisch instituut.