2 oktober 2017 - 14:00 - Cultuur
Na Prison Break, Vikings en The Brave zullen in de loop van oktober drie andere Amerikaanse series in Marokko worden opgenomen.
Het Marokkaans cinematografisch centrum CCM meldt onder meer dat de negende aflevering van het derde seizoen van “Blindspot” tussen 2 en 28 oktober in Casablanca, Marrakech, Tensift El Haouz, Tahanaout, Rabat, Essaouira, Agadir, Ouarzazate en Tanger wordt opgenomen.
Blindspot vertelt het verhaal van Jane, een jonge vrouw die vol mysterieuze tattoos wakker wordt, wat de aandacht trekt van de FBI.
De tweede serie, “Mars” van History Channel, wordt van 12 tot 26 oktober in Ouarzazate, Zagora, Erfoud, Errachidia, Rissani, Merzouga, Marrakech en El Haouz gefilmd. Het eerste seizoen van de reeks was ook al in Marokko opgenomen.
Mars is een serie over de eerste ruimtevaartmissie en de kolonisatie van de Rode planeet in 2033, die fictie en interviews van experts in de ruimtevaart combineert.
Het CCM kondigt ook de opnames aan van “40 North” in Marokko deze maand. Het gaat waarschijnlijk om een codenaam voor de serie “The Looming Tower”. De serie wordt onder een werktitel opgenomen om de opnames zo geheim mogelijk te houden.
De reeks wordt binnenkort op het streaming platform Hulu uitgezonden en gaat over de evenementen die voor de aanslagen van 11 september in New York plaatsvonden. Jeff Daniels en Tahar Rahim behoren tot de cast. De twee werden enkele dagen geleden voetballend op een strand in Agadir gespot. De opnames van de afleveringen 6 en 7 vinden van 12 tot 26 oktober in Ouarzazate, Zagora, Erfoud, Errachidia, Rissani, Merzouga, Marrakech en El Haouz plaats.
Lees meer
Een superheld wordt binnenkort in Marokko verwacht. De opnames van Aquaman staan van 9 oktober tot 17 november in het koninkrijk gepland.
De opnames van het vijfde seizoen van de succes serie “Vikings” zijn begonnen in Marokko.
Na Vikings hebben ook de makers van Jack Ryan de officiële trailer van de nieuwe serie die deels in Marokko werd opgenomen, online gezet.
Het Marokkaans cinematografisch centrum CCM heeft op zijn website een lijst gepubliceerd van buitenlandse producties die momenteel in Marokko worden opgenomen.
Het nieuwe seizoen van hitserie "Vikings" wordt binnenkort deels in Marokko opgenomen. Dat meldt het Marokkaans Cinematografisch Centrum.
Een Colombiaanse filmcrew van 39 mensen is zaterdag in Marokko aangekomen voor de opnames van een telenovela.
De filmcrew van de serie Homeland is terug in Marokko voor de opnames van het achtste seizoen dat in juni in de Verenigde Staten zal worden uitgezonden.
Een Braziliaanse filmcrew van 71 mensen bevindt zich sinds een dikke week in Marokko voor de opnames van de telenovela "Jesus".
Wat dacht je van een Amazigh-versie van het liedje van Game of Thrones. Dat is wat een Marokkaanse YouTuber voor elkaar kreeg en het resultaat is redelijk goed.
Marokko wil meer buitenlandse filmproducties aantrekken voor opnames in het land en gaat ze daarom subsidiëren.