Marokko: zoveel brachten opnames van films en serie op in 2017
Vorig jaar werd bijna 500 miljoen dirham door buitenlandse producties in opnames in Marokko geïnvesteerd.
7 februari 2018 - 15:20 - Cultuur
Een Colombiaanse filmcrew van 39 mensen is zaterdag in Marokko aangekomen voor de opnames van een telenovela.
De serie "María Magdalena" telt een zestigtal afleveringen. De opnames in Marokko zullen ongeveer een maand duren en in Marrakech, Ouarzazate en Erfoud plaatsvinden.
María Magdalena wordt door Teleset S.A.S, één van de grootste productiebedrijven in Colombia, geproduceerd. Een deel van de opnames zijn in de Colombiaanse La Guajira, Chia en Bogota gepland.
De serie gaat over de Bijbelse figuur María Magdalena, een gepassioneerde en onafhankelijke vrouw die heel verschillend is van de vrouwen van haar tijd. Na een leven vol tegenslagen ontmoet María Magdalena Jezus, die haar geloof in God herstelt.
Lees meer
Vorig jaar werd bijna 500 miljoen dirham door buitenlandse producties in opnames in Marokko geïnvesteerd.
De opnames van het vijfde seizoen van de succes serie “Vikings” zijn begonnen in Marokko.
Johnny Depp wordt in de komende maanden in Marokko verwacht voor de opnames van een nieuwe film.
French Montana heeft op social media beelden gedeeld van de opnames van de clip "Famous" in Chefchaouen.
De filmcrew van de serie Homeland is terug in Marokko voor de opnames van het achtste seizoen dat in juni in de Verenigde Staten zal worden uitgezonden.