15 december 2020 - 10:20 - Marokko
De lokale autoriteiten van regio Agadir hebben een videoconferentie gehouden om de laatste ontwikkelingen van de badplaats Taghazout Bay te bespreken. Het station zal gevestigd worden in het noorden van de stad Agadir.
De gouverneur van Agadir-Ida Outane, Ahmed Haj, zat de zitting voor. De vergadering maakte het mogelijk om de laatste ontwikkelingen van het project door te lopen.
Er zullen volgens planning twee stations worden gebouwd, meldt de gemeenteraad aan persdienst MAP.
Ook de plannen rondom de bouw van nieuwe hotels aan de kust van Taghazout werd besproken. Het zal voor 90% een groen gebied worden.
De autoriteiten in Taghazout lieten eerder al weten werk te zullen maken van de ontwikkeling van een boulevard die de verschillende toeristische plekken aan de kust met elkaar moet gaan verbinden. Een boulevard van 2 kilometer zal worden aangelegd. Het project zal een investering van 18 miljoen dirham vergen.
Voor het eerst een flyer voor de Nederlandse verkiezingen in het Amazigh
Marokkaans-Nederlandse Aziz zet zich in voor een groene Rif-regio
‘Moroccan Matchmaker’, nieuw koppelbureau voor moslims in Nederland
Toerisme in Marokko: verlies van 42,4 miljard dirham in 2020
Jaafar El Alamy in de top 30 onder 30 persoonlijkheden Forbes
Tarek en buurtjongens helpen meest behoeftigen in Molenbeek
Marokko vraagt nog meer Sinopharm vaccins aan China
Morocco Cruise Line gaat tussen Tanger Med en Motril varen
Fnideq: 700 draagsters krijgen baan in textielsector
Marokko: welke alternatieven voor cannabisteelt?
Koning Mohammed VI in Mauritanië verwacht
Marokko gebruikt app om gevaccineerden op te volgen
Marokko verbiedt vluchten uit Nederland en België
Algerijns ministerie van Defensie haalt hard uit naar Marokko