22 maart 2023 - 14:00 - Marokko
Het World Happiness Report heeft deze week een nieuwe ranglijst gepubliceerd waaruit blijkt dat Oekraïners gelukkiger zijn dan Marokkanen.
In de nieuwe ranglijst van het World Happiness Report staat Oekraïne op de 92e plaats, ver voor Marokko dat de 100e plaats bezet. Daaruit kan dus worden geconcludeerd dat Oekraïners ondanks de oorlog, gelukkiger zijn dan Marokkanen.
Lees ook: Marokkanen zijn ongelukkig op het werk
Finland behoudt zijn positie als "gelukkigste land ter wereld" voor het zesde opeenvolgende jaar. Daarna volgen Denemarken en IJsland. Israël en Nederland maken de top 5 compleet.
Lees ook: Zijn Marokkanen ongelukkig?
Om dit onderzoek, dat sinds 2012 wordt gepubliceerd en wordt gefinancierd door de Verenigde Naties, uit te voeren, gebruiken de auteurs Gallup-enquêtes. Het onderzoek vindt plaats in 137 landen. De inwoners wordt ondervraagd over hun eigen geluksniveau. De resultaten worden berekend op basis van het bbp, corruptie-indexen, individuele vrijheid, levensverwachting en vrijgevigheid.
Nieuwe orkaanval voor kust Marokko
Woede in Marokko om verbod op herdenking Amazigh-lente
Marokko heeft één van de mooiste steden ter wereld
Miljardenlening Marokkaanse regio stuit op verzet
Canadese droom wordt nachtmerrie voor Marokkaanse gezinnen
Afrikaanse titel U17: Koning Mohammed VI spreekt Atlaswelpen toe
Nieuwe orkaanval voor kust Marokko
Woede in Marokko om verbod op herdenking Amazigh-lente
Marokko heeft één van de mooiste steden ter wereld
Marokko bouwt nieuwe snelweg van 420 km, maar tegen welke prijs?
VS waarschuwt tegen misinterpretatie standpunt Marokkaanse Sahara
Christenen beschermd onder Hassan II én Mohammed VI
MarocMaroc, cosmeticamerk van Koning Mohammed VI, hit in buitenland
Onrust in Noord-Marokko door geruchten over visum Ceuta en Melilla