2 december 2022 - 14:00 - Marokko
Het grootste deel van de Marokkaanse werknemers zegt niet tevreden te zijn op het werk. In een onderzoek van ReKrute vindt slechts 18% er enige voldoening in.
De meerderheid van de respondenten boven de 22 jaar wil een hoger loon, interessanter werk en een beter evenwicht tussen werk en privéleven om tevreden te zijn met hun baan. Volgens het onderzoeksrapport heeft de pandemie de ontevredenheid over het werk onder veel Marokkanen vergroot.
Lees ook: Zijn Marokkanen ongelukkig?
Slechts 18% antwoordde bevestigend op de vraag: "zijn Marokkanen gelukkig op het werk?". Toch gaf 44% van de respondenten aan dat ze met plezier naar hun werk gaan. De overige 56% stelt dat ze dat alleen maar doen uit noodzaak en er geen voldoening aan beleven. Volgens dezelfde enquête wil 57% van de Marokkaanse werknemers opstappen, maar is 41% geneigd te blijven als er aan al hun verwachtingen wordt voldaan.
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt