12 januari 2025 - 08:50 - Cultuur
Nora Gharib, Belgisch-Marokkaanse presentatrice en actrice, zal tijdelijk de zwangere K3-zangeres Marthe De Pillecyn vervangen.
Dit nieuws werd vrijdagochtend bekendgemaakt in de studio van de Vlaamse radiozender Qmusic. Nora Gharib deed tien jaar geleden mee aan de talentenjacht K3 zoekt K3, maar haalde toen de finale net niet.
Lees ook: Nora Gharib in tranen tijdens wals in ’Dancing with the Stars’ (video)
Marthe De Pillecyn, getrouwd met choreograaf Sinerjey Meyfroodt, maakte in mei 2024 bekend dat ze in verwachting was van haar eerste kindje. Nu de bevalling nadert, gaat ze met zwangerschapsverlof.
Het was even de vraag of K3 tijdelijk als duo verder zou gaan of dat er een vervanger zou komen voor Marthe. Begin deze week werd al bekendgemaakt dat Marthe’s plaats zou worden ingenomen, maar de naam van de vervanger bleef geheim.
Lees ook: Special Forces eist eerste slachtoffer: Nora Gharib geeft op
De 31-jarige Nora Gharib is erg enthousiast over haar tijdelijke rol bij K3. ",Deel uitmaken van K3 was een droom die altijd al ergens aanwezig was en nu plots echt tot leven komt. Ik kijk er alvast enorm naar uit!", aldus Nora Gharib.
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Marokko onthult geschiedenis met spectaculaire droneshow
French Montana en verloofde op Djemaa El Fna (video)
Amsterdamse geschiedenis met Marokkaanse roots in beeld
Woede om realityshow met komiek die Marokkaanse vrouwen beledigde
Realityster geweigerd bij Marokkaans restaurant
Marokkaanse kaftan, tijdloos icoon in de modewereld
French Montana en prinses van Dubai samen op vakantie in Marokko