5 maart 2023 - 07:00 - Cultuur
Dit jaar heeft de Marokkaanse televisiezender Al Aoula opnieuw een rijk en gevarieerd programma samengesteld om haar kijkers tijdens de Ramadanmaand te begeleiden. De nieuwe programmering is enkele dagen voor het begin van de vastenperiode in Marokko bekendgemaakt.
De Marokkaanse publiek omroep SNRT kondigt aan dat het programma van Al Aoula voor de Ramadan 2023 is uitgebreid op basis van "een aanpak gericht op innovatie en actualisering van de inhoud".
Lees ook: Sha’aban begint op woensdag, Ramadan over een maand
Het doel is om aan de verwachtingen van het publiek te voldoen, nog meer kijkers aan te trekken en de gewonnen marktaandelen te consolideren. Het is een programma voor alle Marokkaanse gezinnen en de verschillende categorieën kijkers.
Lees ook: Marokkaanse astronoom maakt begindatum Ramadan 2023 bekend
De zender belooft dit jaar culturele, spirituele, wetenschappelijke en ontdekkingsinhoud via de programma’s "Salah & Fati", "Shhywa m3a Star", "Anmougar" en het eerste seizoen van "Chef Academy", een realityshow over de Marokkaanse keuken.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Sean Paul kiest Marokko voor nieuwe videoclip (video)
French Montana en Swae Lee openen FIFA WK clubs
Uitstel voor Saad Lamjarred na chantage
Geheimen van Marokko: de gouden draden van het brokaat
Saad Lamjarred vecht deze week celstraf voor verkrachting aan
Chinese tv-hit kookt in Tanger
"Holy sh!t"-actrice Nora Dari in tranen op set
Marokkaanse actrice Naïma Bouhmala overleden