27 februari 2024 - 11:00 - Sport
Walid Regragui is op zoek naar versterkingen voor zijn team. Hij heeft zijn oog laten vallen op verschillende spelers, waaronder Alaa Bellaarouch, de keeper van Straatsburg die in de Ligue 1 uitblinkt.
De 22-jarige Bellaarouch zou de derde keeper van de Atlas Leeuwen kunnen worden, naast Yassine Bounou en Munir El Kajoui, die in de Saoedische competitie spelen. Regragui is onder de indruk van de prestaties van de doelman in de Franse Ligue 1 en zou hem willen uitnodigen voor de volgende trainingsstage in maart.
Lees ook: Regragui en Charai strijden om Ilias Akhomach voor Marokko
De bondscoach wil ook andere spelers aantrekken om zijn team te versterken voor de vriendschappelijke wedstrijden in het Grote stadion van Agadir. Op 22 maart 2024 speelt Marokko tegen Angola en op 26 maart tegen Mauritanië. Regragui wil met name de aanvalslinie en de linksbackpositie versterken.
Lees ook: Walid Regragui wil Marokkaans elftal revolutioneren
Walid Regragui overweegt om Youssef En-Nesyri (Sevilla) of Adam Aznou (Bayern München) te selecteren voor de linkerflank. Ilias Akhomach van Villarreal (Spanje) zou de middenveld versterken. Soufiane Rahimi (Al Ain), Mohamed Hrimat (AS FAR), Mourad Batna, Mohamed Bouldini en Abderrazak Hamdallah zijn ook in beeld. Deze spelers hebben zich dit seizoen onderscheiden.
Tanger te duur voor vakantie
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op
Fenerbahçe vindt koper voor Sofyan Amrabat
Van clubloos tot miljoenentransfer: Marokkaanse voetballers op de markt