Zoeken

Neef Ridouan Taghi in Amsterdam opgepakt voor moord

22 november 2019 - 11:20 - Nederland

Geschreven door Nawel Serdouni

Anouar T., de neef van Mocro-maffialeider Ridouan Taghi, is door de politie in Amsterdam gearresteerd voor zijn mogelijke betrokkenheid bij de moord op advocaat Derk Wiersum.

Het AD bericht dat de 26-jarige Anouar ervan wordt verdacht de moord op de advocaat van kroongetuige Nabil B. te hebben georganiseerd.

De twintiger werd in de nacht van dinsdag op woensdag door een arrestatieteam van de politie klemgereden nabij zijn woonplaats in Maarssen. Dat gebeurde na de ontdekking van bewijzen in één van de auto’s die bij de liquidatie gebruikt werden en die een verband leggen tussen Anouar T. en de moord.

Anouar T. is een bekende van de politie. Zo zou hij in 2016 een plofkraak in het Duitse Meppen hebben gepleegd. Hij vluchtte vervolgens met twee medeplichtigen in een auto naar Nederland. Op de terugweg verongelukte de auto. Een van de drie verdachten kwam daarbij om.

Derk Wiersum (44) werd in september voor zijn huis in Amsterdam doodgeschoten. De politie vermoedde vrijwel onmiddellijk dat Anouar T. bij de liquidatie betrokken was.

Lees meer

Zes arrestaties na aanhouding Ridouan Taghi

Ridouan Taghi werd maandagochtend in Dubai gearresteerd. Dezelfde avond hield de Nederlandse politie ook de zus van de Mocro maffia leider en vijf andere verdachten aan.

Nederland bedankt Marokko na arrestatie Ridouan Taghi

Nederland heeft de Marokkaanse veiligheidsdiensten bedankt voor hun hulp bij het opsporen van Ridouan Taghi. De Mocro-maffia leider werd begin vorige week in Dubai gearresteerd.

Mocro-maffia: advocaat Nabil Bakkali op straat doodgeschoten

Derk Wiersum, 44-jarige advocaat van Mocro-maffia kroongetuige Nabil Bakkali, is woensdagochtend op straat in Amsterdam doodgeschoten.

Ridouan Taghi aanwezig op rechtszaak

Ridouan Taghi komt naar zijn pro-formazitting bij de rechtbank van Amsterdam. De Mocro-maffia leider wenst dat zelf volgens zijn advocate Inez Weski

Nabil B. en advocaat Derk Wiersum hadden hoogoplopende ruzie dag voor moord

Op de dag voor de moord op advocaat Derk Wiersum, was er een hoogoplopende ruzie tussen hem en zijn cliënt, kroongetuige Nabil B. Dit blijkt uit verklaringen van een tweede...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team