14 december 2019 - 12:30 - Economie
De Nederlandse rederij Wec Lines gaat zijn filiaal in Marokko sluiten. Een buitengewone algemene vergadering staat in januari 2020 gepland om de sluiting te bespreken.
Challenge bericht dat de groep meerdere filialen in de wereld wil sluiten en zich wil focussen op de samenwerking met kapitaalvennootschappen.
Wec Lines bezit tevens 33 procent van Exmaris, al elf jaar de exclusieve agent van de groep op de Marokkaans markt. De rest van het kapitaal is eigendom van de Marokkaanse groep Transmar via de dochterfilialen Transports Marocains en Union Maritime et Minière.
Volgens dezelfde bron zal Exmaris in Marokko blijven werken voor de reder uit Rotterdam en zal belast zijn met alle activiteiten van de groep in het koninkrijk. Het personeel van Wec Lines in Marokko wordt als gevolg overgenomen door Exmaris.
Lichaam vrouw gedumpt bij ziekenhuis in Marokko
ElGrandeToto weigert podium te delen met Saad Lamjarred
Ouders krijgen gelijk, baby in Marokko mag ’Massinissa’ heten
Strafschop bevrijdt Marokko en leidt tot kwartfinaleplek
Marokko’s cannabisbazen komen naar Amsterdam
Influencer Yasmin was eigenlijk een man, schandaal in Arabische wereld
Hogere belasting op komst voor grondbezitters in Marokko
Ouezzane krijgt economische zone voor 8000 ambachtslieden
Marokko grootmacht in blauwe bessen geworden
Dirham onder druk door euro, maar reserves groeien gestaag
Ecuador wil rijstoverschot in Marokko dumpen
Investeren in Marokko wordt makkelijker voor diaspora
Een bedrijf starten in Marokko? Fiscale verplichtingen!
Grote Spaanse hotelgroep vestigt zich in Marokko