24 september 2022 - 09:00 - Wereld
Nasser Bourita, Marokkaanse minister van Buitenlandse zaken, Afrikaanse samenwerking en Marokkanen in het Buitenland, heeft gesprekken gehad met zijn Russische ambtgenoot, Sergueï Lavrov, op het hoofdkwartier van de Verenigde Naties in New York.
De inhoud van deze gesprekken, waaraan ook de ambassadeur en permanente vertegenwoordiger van Marokko bij de Verenigde Naties, Omar Hilale, deelnam, zijn niet bekendgemaakt.
Lees ook: Rusland wil Russisch-Arabische topbijeenkomst niet langer in Marrakech organiseren
De ontmoeting van Bourita en Lavrov vond plaats in de marge van het algemene debat van de 77ᵉ zitting van de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties.
Lees ook: Sergej Lavrov annuleert bezoek aan Marokko
Nasser Bourita had tijdens het evenement ook gesprekken met de secretaris-generaal van de Verenigde Naties, António Guterres, en de Spaanse minister van Buitenlandse Zaken José Manuel Albares.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit