17 september 2023 - 10:00 - Cultuur
De inzamelingsactie die cabaretier Najib Amhali voor Marokko heeft georganiseerd, verloopt soepel. In samenwerking met zijn eigen stichting en drie andere liefdadigheidsorganisaties heeft hij reeds zes vrachtwagens vol hulpgoederen naar Marokko kunnen zenden.
Kort na de aardbeving in Marokko zette de Marokkaans-Nederlandse Najib Amhali een inzamelingsactie op in samenwerking met de stichtingen Najiba, Winning Wheels en Winning Wheels Marokko.
Lees ook: Will Smith, Adil El Arbi en Bilall Fallah in actie voor Marokko (video)
Zes vrachtwagens gevuld met tenten, matrassen, bedden, zaklampen, medische benodigdheden, slaapzakken, generatoren en luiers zijn al naar Marokko vertrokken, aldus Amhali in een bericht op Instagram. "Vrijwilligers hebben keihard gewerkt om tot dit mooie resultaat te komen. De lokale partners in Marokko gaan nu de spullen in ontvangst nemen om te verdelen. Wij zijn heel dankbaar voor alle donaties en jullie inzet", zegt de cabaretier.
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Sean Paul kiest Marokko voor nieuwe videoclip (video)
French Montana en Swae Lee openen FIFA WK clubs
Uitstel voor Saad Lamjarred na chantage
Geheimen van Marokko: de gouden draden van het brokaat
Saad Lamjarred vecht deze week celstraf voor verkrachting aan
Chinese tv-hit kookt in Tanger
"Holy sh!t"-actrice Nora Dari in tranen op set
Marokkaanse actrice Naïma Bouhmala overleden