Driouch getroffen door nieuwe aardbeving
In Driouch is zondag opnieuw een aardbeving gemeten. Deze had een kracht van 3,9 op de schaal van Richter volgens het Marokkaans geofysisch instituut (ING).
- Marokko
Een aardbeving met een kracht van drie op de schaal van Richter werd zaterdag in de provincie Nador geregistreerd.
Volgens een verklaring van het nationaal geofysisch instituut ING werd de beving om 23:44 uur waargenomen.
Het epicentrum van de aardbeving lag in de gemeente Tiztoutine op een diepte van 3,77 kilometer. Er werd geen melding gedaan van schade of slachtoffers.
Vorige maand werd voor het laatst een aardbeving in de regio geregistreerd. Deze had een kracht van vier op de schaal van Richter en lag in de provincie Driouch.
Lees meer
In Driouch is zondag opnieuw een aardbeving gemeten. Deze had een kracht van 3,9 op de schaal van Richter volgens het Marokkaans geofysisch instituut (ING).
In de provincie Driouch, in het noorden van Marokko, is zaterdag een nieuwe aardbeving met een kracht van 4,3 op de schaal van Richter geregistreerd.
In het Marokkaanse Larache werd in de nacht van dinsdag op woensdag een lichte aardbeving geregistreerd.
De regio van Boulemane in Marokko werd dinsdag getroffen door een lichte aardbeving met een kracht van 3,9 op de schaal van Richter.
In de regio van Ouarzazate trilde de grond opnieuw in de avond van donderdag 14 oktober. Een aardbeving met een kracht van 3,1 op de schaal van Richter werd er gemeten.