Zoeken

Aardbeving in het noorden van Marokko

- Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Het Marokkaans geofysisch instituut heeft een aardbeving met een kracht van 4,9 op de schaal van Richter geregistreerd in het noorden van Marokko.

In een speciaal bulletin bericht het instituut dat de beving woensdag om 07:06 uur in de provincie Taounate werd geregistreerd.

De beving werd op een diepte van 5 kilometer gemeten. Het epicentrum lag in de gemeente Ouled Daoued.

Op zondag 31 mei was al een aardbeving met een kracht van 3,7 op de schaal van Richter in de provincie Khemisset waargenomen.

Lees meer

Driouch opnieuw opgeschrikt door aardbeving

Een aardbeving met een kracht van 4,4 op de schaal van Richter werd zaterdag in Driouch geregistreerd.

Nieuwe aardbeving in Driouch

In de provincie Driouch, in het noorden van Marokko, is zaterdag een nieuwe aardbeving met een kracht van 4,3 op de schaal van Richter geregistreerd.

Aardbeving in Tetouan

In Tetouan is zondagmiddag een lichte aardbeving geregistreerd. De beving werd ook in het Zuid-Spaanse Huelva gevoeld.

Larache opgeschrikt door aardbeving

In het Marokkaanse Larache werd in de nacht van dinsdag op woensdag een lichte aardbeving geregistreerd.

Nieuwe aardbeving in Ouarzazate

In de regio van Ouarzazate trilde de grond opnieuw in de avond van donderdag 14 oktober. Een aardbeving met een kracht van 3,1 op de schaal van Richter werd er gemeten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team