Aardbeving van 4,7 op 220 km van Casablanca
Het nationaal instituut voor geofysica (ING), registreerde dinsdag voor de Atlantische kust een aardbeving met een kracht van 4,7 op de schaal van Richter.
24 september 2020 - 17:00 - Marokko
In het Marokkaanse Larache werd in de nacht van dinsdag op woensdag een lichte aardbeving geregistreerd.
Volgens een verklaring van het Marokkaans geofysisch instituut werd de beving met een kracht van 2,9 op de schaal van Richter om 22:03 uur waargenomen.
Het epicentrum van de beving lag in de gemeente Rissana Janoubian in de provincie Larache, op een diepte van 54 kilometer, aldus het instituut.
Op 6 september jl. was voor het laatst een aardbeving geregistreerd in Marokko. Deze had een kracht van 4,8 op de schaal van Richter en werd in de regio van Tetouan waargenomen.
Lees meer
Het nationaal instituut voor geofysica (ING), registreerde dinsdag voor de Atlantische kust een aardbeving met een kracht van 4,7 op de schaal van Richter.
Het Marokkaans geofysisch instituut heeft een aardbeving met een kracht van 4,9 op de schaal van Richter geregistreerd in het noorden van Marokko.
In de provincie Al Hoceima is donderdag een nieuwe aardbeving geregistreerd. Deze had een kracht van 5,4 op de schaal van Richter.
Een lichte aardbeving met een kracht van 3,5 op de schaal van Richter is op maandag 22 maart in de provincie Sidi Kacem geregistreerd.
Een lichte aardbeving is vrijdagavond in de regio van Al Hoceima geregistreerd. De beving werd in een groot deel van het noorden van Marokko gevoeld.