26 februari 2020 - 12:40 - Wereld
In Italië zorgt de snelle verspreiding van het Coronavirus voor chaos en drastische maatregelen. In het land werden in de afgelopen dagen 300 besmettingen met het dodelijk virus gemeld.
Om een verdere verspreiding van de ziekte te voorkomen hebben de autoriteiten in samenwerking met verenigingen en het maatschappelijk middenveld besloten om alle samenkomsten te verbieden.
De maatregel heeft ook geleid tot de sluiting van alle moskeeën. Moslimorganisaties hebben gelovigen opgeroepen om zoveel mogelijk thuis te blijven en zich niet naar de moskeeën te begeven voor het gebed.
Het noorden van Italië is het meest getroffen door het virus. Elf steden werden onder quarantaine geplaatst door de autoriteiten. Elf mensen overleden in de afgelopen dagen na het virus te hebben opgelopen. Italië is daarmee het meest getroffen land in Europa.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Minister Rachida Dati in opspraak door juwelenschandaal
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen