Marokkaan van coronavirus genezen in VAE
Een Marokkaanse man bij wie het coronavirus was vastgesteld in de Verenigde Arabische Emiraten, is genezen.
28 februari 2020 - 09:00 - Wereld
Algerije heeft een eerste geval van Coronavirus bevestigd en is daarmee het tweede land in Afrika waar het virus is geconstateerd.
Het Algerijnse ministerie van Gezondheid heeft dinsdagavond de aanwezigheid van het Covid-19 virus bij een Italiaanse onderdaan bevestigd.
De informatie zorgt sindsdien voor paniek in Noord-Afrika, en met name in buurland Marokko, waar extra maatregelen werden getroffen om een verspreiding van het dodelijk virus te voorkomen.
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid heeft ook via meerdere campagnes Marokkanen opgeroepen om de voorzorgsmaatregelen tegen het virus te respecteren, zoals regelmatig je handen wassen, papieren zakdoeken gebruiken en in de binnenkant van je elleboog hoesten.
Lees meer
Een Marokkaanse man bij wie het coronavirus was vastgesteld in de Verenigde Arabische Emiraten, is genezen.
Het Coronavirus blijft zich vliegensvlug verspreiden en is nu al aanwezig in 42 landen wereldwijd. Na China, zijn Iran, Zuid-Korea en Italië het meest getroffen.
In Italië zorgt de snelle verspreiding van het Coronavirus voor chaos en drastische maatregelen. In het land werden in de afgelopen dagen 300 besmettingen met het dodelijk virus...
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid heeft deze dinsdag het overlijden bevestigd van een bejaarde vrouw die met he coronavirus besmet was.
In de Verenigde Arabische Emiraten werden zaterdag vijftien nieuwe gevallen van coronavirus vastgesteld. Een van de slachtoffers is een Marokkaan.