Celibrity’s en monarchieën op benefietgala Stichting Lalla Salma
Tientallen internationale celebrity’s en meerdere koninklijke familie’s zullen op 21, 22 en 23 oktober in het Portugese Estoril aan een benefietgala tegen kanker deelnemen.
14 juli 2016 - 13:45 - Marokko
Koning Mohammed VI en zijn vrouw Lalla Salma worden op de bruiloft van de zoon van Koning Salman van Saoedi-Arabië verwacht. Het feest wordt deze week in Tanger gehouden.
Volgens Italiaanse media worden tientallen buitenlandse verantwoordelijken, ambassadeurs en vertegenwoordigers van meerdere monarchieën op het trouwfeest verwacht.
In Tanger is de bruiloft een echte meevaller voor toerismeprofessionals. De meeste luxe hotels, villa’s en appartement werden tot 12 augustus gereserveerd om de gasten te ontvangen.
Al Yaoum 24 meldt tevens de aanwezigheid sinds zaterdag van de jachtboot van Koning Salman in de haven van Tanger. De Saoedische monarch verblijft regelmatig in de noord-Marokkaanse stad waar hij een paleis bezit.
Lees meer
Tientallen internationale celebrity’s en meerdere koninklijke familie’s zullen op 21, 22 en 23 oktober in het Portugese Estoril aan een benefietgala tegen kanker deelnemen.
Lalla Salma was enkele dagen geleden in Parijs. Een foto van de prinses en haar twee kinderen werd zaterdagavond op internet gedeeld.
Koning Salman van Saoedi-Arabië wordt op vrijdag 21 juli in Tanger verwacht. Hij zal die dag samen met zijn familie en een groot deel van zijn Hof op de Ibn Battuta luchthaven...
Koning Salman van Saoedi-Arabië is op vakantie in Tanger. Hij ontmoette er afgelopen weekend de Emir van Qatar Sjeik Tamim bin Hamad Al Thani.
Koning Salman van Saoedi-Arabië gaf sinds zijn aankomst in het Noord-Marokkaanse Tanger al ruim 100 miljoen dollar uit.