Zoeken

Mohammed VI en Lalla Salma op bruiloft zoon Koning Salman verwacht

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Koning Mohammed VI en zijn vrouw Lalla Salma worden op de bruiloft van de zoon van Koning Salman van Saoedi-Arabië verwacht. Het feest wordt deze week in Tanger gehouden.

Volgens Italiaanse media worden tientallen buitenlandse verantwoordelijken, ambassadeurs en vertegenwoordigers van meerdere monarchieën op het trouwfeest verwacht.

In Tanger is de bruiloft een echte meevaller voor toerismeprofessionals. De meeste luxe hotels, villa’s en appartement werden tot 12 augustus gereserveerd om de gasten te ontvangen.

Al Yaoum 24 meldt tevens de aanwezigheid sinds zaterdag van de jachtboot van Koning Salman in de haven van Tanger. De Saoedische monarch verblijft regelmatig in de noord-Marokkaanse stad waar hij een paleis bezit.

Lees meer

Koning Salman van Saoedi-Arabië bouwt nieuw paleis in Tanger (foto)

Koning Salman is een nieuw paleis aan het bouwen in Tanger. De Saoedische monarch brengt jaarlijks een groot deel van de zomervakantie in de noord-Marokkaanse stad door.

Celibrity’s en monarchieën op benefietgala Stichting Lalla Salma

Tientallen internationale celebrity’s en meerdere koninklijke familie’s zullen op 21, 22 en 23 oktober in het Portugese Estoril aan een benefietgala tegen kanker deelnemen.

Koning Saoedi-Arabië kiest Tanger voor trouwfeest zoon

In Tanger zal binnen enkele dagen het trouwfeest van de zoon van Koning Salman van Saoedi-Arabië worden gevierd. Dat melden lokale media.

Emir Qatar en Koning Saoedi-Arabië ontmoeten elkaar in Tanger

Koning Salman van Saoedi-Arabië is op vakantie in Tanger. Hij ontmoette er afgelopen weekend de Emir van Qatar Sjeik Tamim bin Hamad Al Thani.

Vakantie Koning Salman in Tanger kostte al 100 miljoen dollar

Koning Salman van Saoedi-Arabië gaf sinds zijn aankomst in het Noord-Marokkaanse Tanger al ruim 100 miljoen dollar uit.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team