Mohammed VI en Lalla Salma op bruiloft zoon Koning Salman verwacht
Koning Mohammed VI en zijn vrouw Lalla Salma worden op de bruiloft van de zoon van Koning Salman van Saoedi-Arabië verwacht. Het feest wordt deze week in Tanger gehouden.
- Marokko
Koning Salman van Saoedi-Arabië is op vakantie in Tanger. Hij ontmoette er afgelopen weekend de Emir van Qatar Sjeik Tamim bin Hamad Al Thani.
Volgens Asharq Al Awsar bespraken de twee staatshoofden de "betrekkingen tussen de twee landen en de mogelijkheid om de samenwerking te ontwikkelen". Ze namen vervolgens deel aan een diner met meerdere verantwoordelijken van beide landen.
Koning Abdullah II van Jordanië had op 4 augustus ook al een bezoek gebracht aan Koning Salman in Tanger, net zoals Koning Mohammed VI eind juli.
Koning Salman kwam op 12 juli in Marokko aan. Hij organiseerde dezelfde maand de bruiloft van zijn zoon in de noord-Marokkaanse stad.
Lees meer
Koning Mohammed VI en zijn vrouw Lalla Salma worden op de bruiloft van de zoon van Koning Salman van Saoedi-Arabië verwacht. Het feest wordt deze week in Tanger gehouden.
Koning Salman is terug in Tanger. De Saoedische monarch werd deze zomer al in de stad verwacht maar weigerde te komen vanwege de spanningen tussen de twee landen na de stemming...
Koning Salman van Saoedi-Arabië ontving woensdag in Mina de hoofden van de Marokkaanse delegatie voor de bedevaart 1439.
Koning Salman is een nieuw paleis aan het bouwen in Tanger. De Saoedische monarch brengt jaarlijks een groot deel van de zomervakantie in de noord-Marokkaanse stad door.
In tegenstelling tot Koning Fahd die het liefst zijn vakantie in Marbella doorbracht, verkiest Salman bin Abdoel Aziz al-Saoed Tanger als vakantieoord.