15 september 2018 - 16:00 - Wereld
Mohamed Said is de nieuwe held van Frankrijk. De jonge man redde een vrouw in het noord-Franse Arras die van haar balkon op de 5e verdieping wilde springen.
De 33-jarige vrachtwagenchauffeur bracht een bezoek aan zijn moeder die in hetzelfde gebouw woont. Toen hij zag wat er gebeurde rende hij naar het appartement en probeerde samen met de conciërge de deur in te slagen. Net op dat moment kwam de nicht van een buurvrouw aan met de sleutels van een aangrenzend appartement.
Zonder na te denken sprong Mohamed naar het balkon waar het slachtoffer gepanikeerd om hulp riep. Hij pakte de vrouw vast, wist haar op te heffen en op het balkon te trekken. "Ik dacht niet na, ik wist enkel dat die vrouw ging vallen", vertelde Mohamed na zijn heldendaad.
Eenmaal op het balkon sprak Mohamed met de oude vrouw tot de komst van de hulpdiensten. "We hebben gesproken, ze nam me in haar armen en bedankte me", aldus de jongeman, wiens moeder een deel van de reddingsactie filmde.
Love Island sterren op vakantie in Marrakech
Studenten opgepakt na oproep tot boycot Carrefour Tetouan
Marokkanen klagen over discriminatie in hotels
Mokaddem gewond na aanval op zeedijk Tanger
Royal Air Maroc helpt gestrand gezin van negen in Canada
Kwart Marokkanen keurt geweld tegen vrouwen goed
Royal Air Maroc helpt gestrand gezin van negen in Canada
Marokkaanse journalist door hel op Cuba vanwege pro-Israëlische mening
Kamervragen over stichting van profvoetballer Redouan El Yaakoubi
Verwarde Marokkaanse van dak in Istanbul gehaald en land uitgezet
’Imad Marrakech’ gaf vanuit Brusselse cel opdracht voor (vergis)moord
Terugroepactie in Marokko geproduceerde Peugeots
Mocro Maffia-acteur Marouane Meftah in de fout
Vrouw in Antwerpen vermomt zich als moslima om diefstal te plegen