15 december 2018 - 15:30 - Marokkanen in het buitenland
Een jonge Marokkaan heeft donderdag een gebouw beklommen in het noord-Spaanse Zaragoza om een vrouw te helpen die vanuit het raam van haar appartement om hulp riep.
Het voorval vond rond 17:30 uur plaats volgens het blad Heraldo. Meerdere mensen stonden te kijken zonder te reageren terwijl de vrouw door haar vriend werd gewurgd met de riem van een rolluik.
Mohamed Karzazai zag wat er gebeurde en aarzelde geen moment. Hij beklom het gebouw en kroop het appartement binnen. Hij wist de belager van de vrouw te ontwapenen en te overmeesteren tot de komst van de politie.
Het verhaal stopt hier helaas niet. Toen de agenten aan Mohamed zijn identiteitspapieren vroegen ontdekte de jongeman dat zijn portefeuille was gestolen. Hij had net voor het gebouw te beklimmen zijn jas uitgetrokken. Iemand maakte van de gelegenheid gebruik om zijn portefeuille te stelen.
Tienduizenden woningen leeg in Noord-Marokko
Lamine Yamal is Marokkaan!
Douanegids 2025: nieuwe regels voor Marokkaanse diaspora
EasyJet start nieuwe wintervluchten naar Marokko
Controversiële campagnes in Marokko zorgt voor spanning
Verdachte dood tiener schokt Marokkaans dorp
Douanegids 2025: nieuwe regels voor Marokkaanse diaspora
Naar Marokko met de auto: 10 fatale fouten die je moet vermijden
Zomerreis naar Marokko dreigt fiasco te worden door hoge prijzen
Marokko onder vuur om ouderwets paspoortcontrole op veerboot
Belasting op vastgoed in Marokko: regels voor Marokkaanse diaspora
Naar Marokko met een geleende of huurauto, dit zijn de regels
Belangrijk bericht voor Marokkanen die via Sebta reizen
Nieuwe regels voor reizen naar Marokko via Spaanse havens