13 maart 2024 , 09:00 - Saïd A. - Sport
Het avontuur van Mohamed Ihattaren bij Slavia Praag lijkt ten einde te komen. De 22-jarige middenvelder, die in december nog een contract tekende bij de Tsjechische club, zou volgens bronnen binnen de club op weg zijn naar de uitgang.
Ihattaren, die al geruime tijd kampt met fysieke en mentale problemen, kreeg vorige maand te horen dat hij nog niet fit genoeg was voor het eerste elftal. Hij werd naar de B-kern gestuurd om aan zijn conditie te werken.
Lees ook: Mohamed Ihattaren heeft een nieuwe club, maar zal zich moeten bewijzen
Nu melden Tsjechische media dat Slavia Praag overweegt om het contract met Ihattaren te ontbinden. De club is niet tevreden over zijn ontwikkeling en prestaties. Er is weinig progressie te zien en men heeft er weinig vertrouwen meer in dat hij nog een succes kan worden bij Slavia Praag.
Mo Ihattaren tekende in december een contract tot het einde van dit seizoen, met een optie voor drie jaar extra. De clubleiding hoopte dat hij in Praag zijn carrière nieuw leven zou kunnen inblazen, maar die hoop lijkt nu al vervlogen.
Lees ook: Mohamed Ihattaren sterk afgevallen, nieuwe club tevreden
De Utrechter, die in het verleden ook voor PSV, Ajax en Juventus speelde, kwam de afgelopen jaren veelvuldig negatief in het nieuws. Hij was betrokken bij verschillende incidenten en raakte in conflict met trainers en clubleidingen.
Algerijns leger verschuift grens, kaapt Marokkaans grondgebied
Boycot wint: Algerijnse komiek Abdelkader Secteur niet naar Marokko
Nederlandse gemeenten gestraft om geheim onderzoek naar moslims
"Marokkaans tuig" splitst PVV van Geert Wilders
Achraf Hakimi heeft bericht voor overstroomd Ksar El Kebir
Algerijnse ex-minister wil miljarden van Marokko voor 50 jaar steun aan Polisario
Achraf Hakimi heeft bericht voor overstroomd Ksar El Kebir
Walid Regragui heeft ontslag genomen! Marokko zonder bondscoach op 4 maanden van het WK?
WK-2026: zelfs burgemeester New York zoekt ticket voor wedstrijd Marokko
Fenomenale cijfers voor Lamine Yamal, dé nieuwe Messi van Barça
PSG: Stop lynchpartij op Achraf Hakimi, de leeuw heeft rust nodig!
Spaanse steden ruziën om WK-finale, Marokko bouwt intussen door
Juridische aanval Marokko op Afrika Cup-titel mislukt
Voetbalbond Marokko wil streep door startdatum Afrika Cup