21 maart 2021 - 16:20 - Marokko
De politieprefectuur van Rabat heeft de arrestatie bekendgemaakt van een jonge man die werd gefilmd toen hij meerdere leerkrachten tijdens een demonstratie in Rabat mishandelde.
Het incident vond afgelopen woensdag plaats. Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN was een onderzoek gestart na de verspreiding van de beelden op sociale media.
De man werd in een recordtijd geïdentificeerd en gearresteerd. Waarom hij zo handelde wordt niet vermeld. Hij werd in bewaring gesteld. Het onderzoek loopt nog, aldus de DGSN.
De demonstratie werd hardhandig uit elkaar gedreven door de politie. Tientallen demonstranten werden gearresteerd. De autoriteiten hadden de protestactie verboden.
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI