Lichaam in waterput gevonden in Khourbiga
Maandag is het lichaam van een 43-jarige man uit een waterput gehaald, in de gemeente Boulanouar te Khouribga.
31 januari 2015 - 20:43 - Marokko
Vier meisje van 3 à 13 jaar, waaronder drie zusjes, werden dood aangetroffen in een verlaten waterput in de regio van Ait Melloul.
Lees meer
Maandag is het lichaam van een 43-jarige man uit een waterput gehaald, in de gemeente Boulanouar te Khouribga.
Het lichaam van een man van rond de veertig werd in de nacht van zondag op maandag in een waterput in de regio van Khenifra gevonden.
In de regio van Oulmes Al Haouz zijn afgelopen weekend drie Marokkanen van 15, 18 en 32 jaar omgekomen toen zij een telefoon uit een waterput probeerden te halen.
Vijf mensen zijn afgelopen vrijdag om het leven gekomen bij een zwaar verkeersongeval op de weg tussen Sidi Bennour en Sidi Smail, regio El Jadida.
Het lichaam van een kindje van twee jaar is eerder deze week in een waterput in Douar Oulad Driss bij Kelaat Sraghna teruggevonden.