Zoeken

Drie Marokkanen overlijden na poging telefoon uit waterput te halen

- Marokko

Geschreven door Laila A.

In de regio van Oulmes Al Haouz zijn afgelopen weekend drie Marokkanen van 15, 18 en 32 jaar omgekomen toen zij een telefoon uit een waterput probeerden te halen.

De telefoon behoorde tot het jongste slachtoffer. Hij probeerde als eerste in de waterput af te dalen maar viel. Het 18-jarige slachtoffer probeerde hem te redden en viel eveneens.

De 32-jarige man kreeg medelijden met de gepanikeerde familie’s van de jonge slachtoffers en besloot op zijn beurt in de waterput af te dalen om hen te redden. Wat hij niet verwachtte was dat hij net zoals de twee anderen zou vallen. Hij werd levend uit de waterput gehaald door de hulpdiensten maar overleed op weg naar het ziekenhuis.

Volgens de krant probeerden nog meer mensen in de put af te dalen om de slachtoffers te helpen. Zij werden op tijd door de hulpdiensten terug naar boven gehaald.

Lees meer

Lichaam in waterput gevonden in Khourbiga

Maandag is het lichaam van een 43-jarige man uit een waterput gehaald, in de gemeente Boulanouar te Khouribga.

Marokkaanse vrouwen komen om bij ongeval in Spanje

Drie Marokkaanse vrouwen zijn in de nacht van zaterdag op zondag bij een zwaar verkeersongeval ter hoogte van Mozarbez in Spanje omgekomen.

Fatima: "Mijn man gooide me in een waterput om opnieuw te kunnen trouwen"

Fatima, 33 en moeder van vier kinderen, werd door haar man in een waterput gegooid omdat hij opnieuw wilde trouwen. Ze overleefde wonderlijk en vertelde haar verhaal aan Femmes...

Marokkaan door oververhitting overleden in Italië

Een 40-jarige Marokkaan is afgelopen weekend in het Italiaanse Padova aan oververhitting overleden. Omar Zini is één van de vele slachtoffers van de hittegolf in Italië.

Drie doden bij overstromingen in Tinghir

In het zuid-Marokkaanse Tinghir zijn afgelopen weekend zeker drie mensen om het leven gekomen bij zware overstromingen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team