Zoeken

Arbeiders maken dodelijk val in elektriciteitscentrale Mohammedia

10 februari 2015 - 22:07 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Vier bouwarbeiders zijn zondag omgekomen na een dodelijk val van een steiger in de thermische elektriciteitscentrale van Mohammedia.

In een verklaring laat de staatsdienst voor water en elektriciteit ONEE weten dat vijf arbeiders van een privébedrijf restauratiewerken uitvoerden aan een schoorsteen.

De steiger die ze gebruikten stortte voor een nog onduidelijke reden in. Drie arbeiders waren op slag dood. De twee andere slachtoffers werden met spoed naar het ziekenhuis gebracht waar één van hen aan zijn verwondingen bezweek.

Een onderzoek werd gestart naar de oorzaken van het dodelijk ongeval. De restauratiewerken waren via een aanbesteding aan het privébedrijf toevertrouwd.

Lees meer

Vier doden bij ongeval in elektriciteitscentrale Safi

Vier arbeiders zijn zondagavond omgekomen bij een ongeval op de bouwwerf van een nieuwe elektriciteitscentrale in de regio van Safi.

Meisjes maken dodelijk val in waterput in Marokko

Vier meisje van 3 à 13 jaar, waaronder drie zusjes, werden dood aangetroffen in een verlaten waterput in de regio van Ait Melloul.

Twee doden bij ontploffing explosievenfabriek in Marokko

Twee mensen zijn zaterdag omgekomen bij een ontploffing in een explosievenfabriek in Casablanca. Een derde persoon raakte zwaargewond en verkeert in een levensgevaarlijke...

Wonderbaby overleeft zwaar verkeersongeval in Marokko

In Sidi Bennour, regio El Jadida, zijn zaterdagavond vier mensen omgekomen bij een zwaar verkeersongeval. Enkel een baby overleefde het ongeval.

Veertig gewonden bij ongeval in Mohammedia

In het Marokkaanse Mohammedia zijn zondag veertig mensen gewond geraakt bij een zwaar verkeersongeval tussen een bus en een pick-up.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team