Leraar 5 jaar cel in voor verkrachten schoolmeisjes in Agadir
De rechtbank in Agadir heeft een leraar tot 5 jaar gevangenisstraf veroordeeld wegens seksueel misbruik van minderjarige meisjes.
- Marokko
De politie in Tanger heeft twee jonge mannen gearresteerd die ervan worden verdacht drie schoolmeisjes te hebben gedrogeerd met de ’partydrug’ GHB en seksueel misbruikt.
Volgens Al Massae waarschuwden de familie’s van de slachtoffers de politie toen de meisjes na school niet terugkwamen. De dag daarop belde één van de meisjes naar huis en vertelde dat ze werden vastgehouden in een appartement op een bekende boulevard van Tanger.
Na een korte zoektocht werden de meisjes door de politie gevonden. Zij bleken nog steeds onder invloed van de drugs. In het appartement werd nog meer drugs en alcohol gevonden.
De daders zijn de eigenaar van het appartement en een vriend. Beiden werden gearresteerd en vertelden tijdens hun verhoor hoe ze de meisjes hadden verleid en overtuigd met hen mee te komen. Eenmaal in het appartement kregen de meisjes whisky waarin GHB was vermengd en werden seksueel misbruikt.
De verdachten worden vervolgd voor verkrachting en ontucht met minderjarigen.
Lees meer
De rechtbank in Agadir heeft een leraar tot 5 jaar gevangenisstraf veroordeeld wegens seksueel misbruik van minderjarige meisjes.
In Tanger heeft de politie een pedofiel aangehouden die zijn stiefdochtertje van 2 jaar als seksslaaf vasthield.
De politie van Mohammedia heeft maandag meer informatie gegeven over de groepsverkrachting van een jonge vrouw in de stad.
De politie heeft woensdag in Agadir een buitenlander gearresteerd die in zijn appartement illegale munitie maakte en verkocht.
Een veertiger werd afgelopen donderdag in Rabat tot een gevangenisstraf van 8 jaar veroordeeld voor kindermisbruik. De man misbruikte twee meisjes en gaf ze nadien 50 cent.