Meriem Bensalah, eerste bazin van ondernemingsverbond Marokko?
Meriem Bensalah, CEO van Oulmes Wateren, wordt getipt om de nieuwe voorzitster te worden van het Algemeen Verbond van Ondernemingen van Marokko (CGEM).
13 juni 2012 - 12:42 - Marokko
Zeventien Marokkanen behoren tot de 500 meest invloedrijke Arabieren in de wereld, volgens een ranking van Arabian Business. Aan hun hoofd vinden we Mohamed Bensalah, CEO van de holding Holmarcom.
De invloedrijkste Marokkanen:
– Mohamed Bensalah - Holding Holmarcom: 159e
– Miloud Chaabi - Ynna Holding: 188e
– Alami Lazrak - President van Alliances Developpement Immobilier: 209e
– Abdellatif Jouahri - Wali van de Bank van Marokko: 231e
– Fatima Mernissi - Sociologe: 250e
– Hynd Bouhia - adviseur van de CEO van CDG en voormalig directeur van de Casablanca Stock Exchange: 251e
– Adel Taarabt - internationale voetballer: 305e
– Hicham El Guerrouj - Atleet: 329e
– Rajae Naji Mekkaoui - professor aan de Universiteit Mohammed V in Rabat: 365e
Ook Marouane Chamakh, Jamel Debbouze, Saïd Taghmaoui, Lubna Azabal, Mustafa Cherif, Leila Abouzeid, Ahmed Shawqi Benin en Gad Elmaleh, behoren tot de meest invloedrijke Marokkanen in de wereld.
De eerste plaats werd door Arabian Business besteedt aan de Saoedische miljardair, prins Al-Walid Ibn Talal.
Lees meer
Meriem Bensalah, CEO van Oulmes Wateren, wordt getipt om de nieuwe voorzitster te worden van het Algemeen Verbond van Ondernemingen van Marokko (CGEM).
Volgens Arabian Business magazine, zouden acht Marokkanen deel uitmaken van de 500 meest invloedrijke mensen in de Arabische wereld, zowel op economisch en financieel als...
Casablanca is de zesde meest populaire toeristische bestemming in Afrika en de Arabische wereld, volgens de studie "Global Destination Cities Index" van MasterCard.
Marokkanen zijn de zesde meest vrijgevig volk wereldwijd volgens de "World Giving Index" (wereldindex van vrijgevigheid) van de Britse vereniging Charities Aid Foundation.
Koning Mohammed VI is de derde meest invloedrijke persoon in de islamitische wereld in 2012. Dat blijkt uit een ranking van de 500 meest invloedrijke mensen in de islamwereld.