3 juni 2011 - 20:00 - Economie
Het onderzoeksbureau McKinsey "oogst miljarden dirham dankzij contracten die haar zijn toegekend door de Marokkaanse regering maar verbiedt haar medewerkers Marokko te bezoeken daar het land sociaal onrustig is" volgens Marie-Béatrice Lallemand, CEO van het resort Mazagan.
Marie-Beatrice Lallemand zegt ook dat McKinsey de laatste weken verscheidene reservaties in hotels in Marokko heeft geannuleerd.
De CEO van Mazagan herinnert er ook aan dat Dominic Barton, voorzitter van McKinsey, een toespraak had gehouden in aanwezigheid van koning Mohammed VI een drietal weken geleden tijden het tweede doelgroepenbeleid voor de industrie te Casablanca, die een fortuin aan McKinsey zou hebben opgebracht .
McKinsey, één van de grootste adviesbureaus ter wereld, telt ongeveer 8000 consultants en adviseert 95 van de 100 grootste multinationals in de wereld.
Mysterieuze dood Marokkaanse in Istanbul
Casablanca staat stil voor komst Koning Mohammed VI, Moulay Hassan al aangekomen
Marokkanen uit Frankrijk en België gearresteerd na bizarre verkeerscontrole
Politie slaat toe in Tanger, grootschalige razzia tegen shishalounges
Marokkaanse steden verslaan concurrentie in prestigieuze ranking
Goed nieuws voor Marokkanen: historisch lage prijzen voor olijfolie
Marokko verdedigt omstreden exportbeleid olijven
Sterke Marokkaanse dirham in opmars tegen dollar en euro
Belastingontduiking in Marokko floreert door juridisch gat
Miljardair Patrick Drahi verkoopt Marokkaans callcenter door miljardenschulden
Historische prijsdaling olijfolie in Marokko
Marokko krijgt (eindelijk) toegang tot Amerikaanse vismarkt
Marokko blokkeert lading runderen, duizenden dieren vast in haven
Banken Marokko "plegen misbruik"