21 juni 2011 - 19:31 - Marokko
Marrakesh is de veiligste stad ter wereld, ondanks de terroristische aanslag van de Argana café die 17 doden en 20 gewonden maakte op 28 april, aldus de Britse krant "The Independent" van zaterdag.
De auteur merkt op in zijn artikel dat voor de Marokkaanse autoriteiten geen inspanning te groot is om de veiligheid in de Rode Stad te verzekeren, waar het leven weer zijn gewone gang heeft genomen.
Na de terroristische aanslag hadden een aantal toeristen hun trip naar Marrakesh geannuleerd volgens The Independent, maar het heeft niet lang geduurd of deze waren al terug.
Een Londense echtpaar die enkele dagen na de bomaanslag een reis boekte naar Marrakesh, vertelde The Independent dat hij minder bang was in Marrakesh dan wanneer hij "de Marble Arch street hartje Londen oversteekt".
Er zouden echter voor de maanden juli en augustus geen enkele reservaties zijn gedaan in de geclassificeerde hotels van de stad.
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Vrouw valt dood in casino Tanger, parket eist onderzoek
Marokko onderzoekt verdacht bedrag van 100 miljoen dirham
Hond veroorzaakt ongeval: gezin sleept Marokkaanse snelwegen voor de rechter
Marokkaanse koopt in Franse onderzeeërs
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten
"Ik sliep op het strand": Spaanse vrouw verdwaald in Marokko