21 juni 2011 - 19:31 - Marokko
Marrakesh is de veiligste stad ter wereld, ondanks de terroristische aanslag van de Argana café die 17 doden en 20 gewonden maakte op 28 april, aldus de Britse krant "The Independent" van zaterdag.
De auteur merkt op in zijn artikel dat voor de Marokkaanse autoriteiten geen inspanning te groot is om de veiligheid in de Rode Stad te verzekeren, waar het leven weer zijn gewone gang heeft genomen.
Na de terroristische aanslag hadden een aantal toeristen hun trip naar Marrakesh geannuleerd volgens The Independent, maar het heeft niet lang geduurd of deze waren al terug.
Een Londense echtpaar die enkele dagen na de bomaanslag een reis boekte naar Marrakesh, vertelde The Independent dat hij minder bang was in Marrakesh dan wanneer hij "de Marble Arch street hartje Londen oversteekt".
Er zouden echter voor de maanden juli en augustus geen enkele reservaties zijn gedaan in de geclassificeerde hotels van de stad.
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget