6 mei 2018 - 15:00 - Marokko
Na slechts vijftien minuten regen stond Martil afgelopen vrijdag al volledig onder water.
Bewoners van de Noord-Marokkaanse stad verplaatsen zich zelfs met bootjes!
Eind januari was de stad bij Tetouan al getroffen door een zandstorm veroorzaakt door de harde wind die de regio dagenlang teisterde. Foto’s!
Lees meer
Verschillende buurten in Tanger stonden eerder deze week onder water. De afgelopen dagen zijn er in het koninkrijk hevige regenvallen. Meerdere andere steden werden getroffen...
Martil werd afgelopen weekend geteisterd door een zandstorm veroorzaakt door de harde wind in de regio.
De stad Martil bij Tetouan in het noorden van Marokko werd eerder deze week geteisterd door een echte zandstorm. De kleine stad werd bedolven onder het zand. Foto’s!
Ondanks de hitte en temperaturen van meer dan 40 graden in meerdere regio’s van Marokko, werd Marrakech dinsdag verrast door hevige regenval met veel wateroverlast als gevolg.
Drie huizen zijn zaterdag in de oude medina van Casablanca volledig ingestort, met veel chaos en paniek als gevolg.
Een foto van een jongen van 9 jaar die op de achterkant van een tramwagen in Rabat zit zorgt sinds vrijdag voor controverse in Marokko.
In Ksar Sghir, in het noorden van Marokko, hebben overstromingen als gevolg van hevige regenval, voor ernstige schade gezorgd.
In Tanger is zaterdag wateroverlast ontstaan na zware regenbuien. Meerdere wegen werden afgesloten en grote lanen liepen onder.
Iedereen weet dat Cristiano Ronaldo dol is op Marrakech waar hij zelfs in een hotel heeft geïnvesteerd. Zijn moeder blijkt zijn liefde te delen voor de Marokkaanse stad.
Het Marokkaanse ministerie van Binnenlandse zaken heeft donderdag laten weten dat een onderzoek werd gestart naar de publicatie van valse foto’s van Jerada.