Zoeken

Marrakech: mokadem leidde prostitutienetwerk

- Marokko

Geschreven door Said A.

De koninklijke gendarmerie heeft donderdag in Tamansourt bij Marrakech een prostitutienetwerk opgerold. De organisatie werd door een mokadem bestuurd.

Buren hadden de politie gewaarschuwd voor de feestjes die regelmatig in een huis plaatsvonden die door de overheidsagent werd verhuurd.

Een inval werd georganiseerd. Bij aankomst van de gendarmerie werden meerdere mensen, waaronder twee getrouwde vrouwen, tijdens een bunga bunga feestje betrapt. In de woning werden 37 flessen alcohol aangetroffen.

Assabah bericht dat de mokadem op de vlucht is. Een nationaal arrestatiebevel werd tegen hem uitgevaardigd.

Lees meer

Sextorsion organisatie opgerold in Tetouan

Een criminele organisatie gespecialiseerd in sextorsion op sociale media, is door de politie in de regio van Tetouan opgerold.

Man pleegt zelfmoord nadat mokadem hem sekstape van zijn vrouw stuurt in Casablanca

Een bedrogen echtgenoot heeft in Casablanca zelfmoord gepleegd nadat een mokadem met wie hij bevriend was, hem een sekstape had toegestuurd waarin de overheidsambtenaar en de...

Marrakech: lockdown of niet, bunga bunga feestjes blijven doorgaan

Zes verdachten, waaronder twee vrouwen, zijn begin deze week op een boerderij nabij Marrakech gearresteerd voor het organiseren van seksfeestjes.

Serieverkrachter opgepakt in Marrakech

Een serieverkrachter is zondag door de politie in Marrakech gearresteerd. De verdachte zou ook aan het hoofd staan van een drugsbende.

Marokko: 17 arrestaties voor prostitutie

Zeventien mensen, waaronder meerdere jonge vrouwen, werden zaterdagavond op heterdaad betrapt tijdens een seksfeestje met drugs in een huis in Taroudant.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team