Serieverkrachter opgepakt in Marrakech
Een serieverkrachter is zondag door de politie in Marrakech gearresteerd. De verdachte zou ook aan het hoofd staan van een drugsbende.
23 juni 2020 - 16:50 - Marokko
De koninklijke gendarmerie heeft donderdag in Tamansourt bij Marrakech een prostitutienetwerk opgerold. De organisatie werd door een mokadem bestuurd.
Buren hadden de politie gewaarschuwd voor de feestjes die regelmatig in een huis plaatsvonden die door de overheidsagent werd verhuurd.
Een inval werd georganiseerd. Bij aankomst van de gendarmerie werden meerdere mensen, waaronder twee getrouwde vrouwen, tijdens een bunga bunga feestje betrapt. In de woning werden 37 flessen alcohol aangetroffen.
Assabah bericht dat de mokadem op de vlucht is. Een nationaal arrestatiebevel werd tegen hem uitgevaardigd.
Lees meer
Een serieverkrachter is zondag door de politie in Marrakech gearresteerd. De verdachte zou ook aan het hoofd staan van een drugsbende.
Een criminele organisatie gespecialiseerd in sextorsion op sociale media, is door de politie in de regio van Tetouan opgerold.
Zeventien mensen, waaronder meerdere jonge vrouwen, werden zaterdagavond op heterdaad betrapt tijdens een seksfeestje met drugs in een huis in Taroudant.
De politie heeft eind vorige week in Marrakech een inval gedaan in een appartement in de wijk Gueliz waar een seksfeestje werd gehouden.
De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft een prostitutienetwerk opgerold dat door een jonge studente werd bestuurd.