Essaouira bij 18 beste bestemmingen van het jaar volgens CNN
CNN heeft een nieuwe ranking van beste bestemmingen in de wereld voor het jaar 2018 gepubliceerd. Essaouira staat op de 9e plaats.
3 maart 2018 - 20:00 - Marokko
Volgens een nieuwe ranking van het Amerikaanse tijdschrift Forbes heeft Marrakech de beste hotels van Marokko.
In de Forbes Travel Guide Unveils 2018 krijgen La Mamounia en de Four Seasons Resort 4 sterren van het Amerikaanse tijdschrift.
De Royal Mansour en de Mandarin Oriental hebben 5 sterren en de Amenjena en Selman Marrakech worden "sterk aangeraden".
Ook de spa’s van de Mandarin Oriental en de Royal Mansour kregen 4 sterren in de ranglijst.
In de regio Midden-Oosten Noord Afrika is Marokko tweede in de lijst met zes hotels en twee spa’s. De Verenigde Arabische Emiraten voeren de lijst aan met 33 hotels en spa’s.
Lees meer
CNN heeft een nieuwe ranking van beste bestemmingen in de wereld voor het jaar 2018 gepubliceerd. Essaouira staat op de 9e plaats.
Be Live Hotels heeft twee nieuwe hotels in Marrakech geopend, de "Be live experience Marrakech Palmeraie" en de "Be Live collection Marrakech adults only".
De vierde ranking van beste universiteiten in de Arabische wereld is uit. Een Marokkaanse universiteit staat op de eerste plaats in Noord-Afrika.
De Mandarin oriental Marrakech werd opgenomen in de top 30 van beste hotels in Afrika na een peiling van de Readers’ Choice Awards 2019.
Forbes heeft zijn nieuwe lijst van rijkste mannen ter wereld uitgebracht. In Marokko zijn de miljardairs dit jaar nog iets rijker geworden.