20 maart 2018 - 13:20 - Economie
Be Live Hotels heeft twee nieuwe hotels in Marrakech geopend, de "Be live experience Marrakech Palmeraie" en de "Be Live collection Marrakech adults only".
Be Live Experience is een vier sterren hotel met 110 tweepersoonskamers, 45 duplex appartementen en 12 junior suites. Het hotel was sinds eind 2017 in soft-opening.
Het tweede hotel, Be Live collection, is een vijf sterren hotel met een all inclusive service, voorbehouden voor klanten boven 16 jaar. Het hotel heeft 192 luxueuze tweepersoonskamers, 20 junior suites en twee restaurants.
Be live Hotels is een dochterfiliaal van het Spaans bedrijf Globalia en is reeds in Saidia gevestigd. De twee hotels in Marrakech zijn eigendom van het investeringsfonds H Partners.
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Belasting betalen in Marokko verandert
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokkaanse dirham houdt stand
Blauwe energie: Spaans geld voor eerste offshore windpark Marokko
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Marokko verdrievoudigt paprika-export naar Spanje
Marokko haalt miljardeninvestering binnen voor accu-fabriek
Marokko neemt de leiding in de mondiale auto-industrie